בלוג

שעונים – כשזמן וסגנון מתחברים

בעולם המודרני של היום והטכנולוגיה שנמצאת כבר בכל מקום, יש שעון בפלאפון במחשב בתנור ועוד…  בוואטשאי אנו מאמינים  כי הצורך בשעון עוזר בהקניית הרגלים חשובים כמו להגיע בזמן, לנהל סדר יום, מה שמאוד חשוב לנו בעולם המודרני. חשוב אף הצורך לענוד שעון לגבר או לאישה  המהווה תכשיט וגם סמל סטטוס.
‘ווטשאי’  הוא מותג שעוני יד שנולד מתוך רצון ששעון יכול להיות גם אפנתי וגם איכותי. וכשכל זה מתחבר, תוכלו למצוא את הדגם המתאים לכם!

הצורך בשעוני ילדים 

בתקופתנו, כשהמדיה זורמת מכל כיוון והאינטרנט מלא בתוכן, הצורך בשעון לילד חשוב מאוד למען הקניית הרגלים ולמידה של המושג זמן.  מגיל 3 ועד גיל 5 מומלץ לקנות לילד שעון פשוט כדי שיתרגל לענוד את השעון וייחשף לספרות. לקראת גיל 6 מומלץ לקנות שעון מחוגים שיש בו תצוגה של  12/24  וכך הילד לומד את כל שעות היממה ולא תהיה לו בעיה בהמשך לעבור לכל שעון שירצה, דיגיטלי או מחוגים.      לאחר שנות ניסיון רבות יצרנו את שעוני הילדים הטובים עבור ילדכם! תוכלו למצוא סגנונות שונים של שעונים לילדים בהתאם לגיל הילד. ישנם סגנונות מצוירים ומצועצעים  וסגנונות מעשיים רב-פונקציונליים. באתר ווטשאיי  תוכלו למצוא שעון לילדכם המתאים בדיוק למה שאתם מחפשים.

שעון  קוורץ  

שעון קוורץ הוא שעון שבמנגנונו מתנד המבוסס על גביש קוורץגביש פיאזואלקטרי זה יוצר אות חשמלי בתדר מדויק ביותר, דבר ההופך שעוני קוורץ לשעונים מדויקים בהרבה משעונים טובים בעלי מנגנון מכני. בשעון קוורץ קיים בדרך כלל רכיב אלקטרוני ספרתי המונה את מחזורי האות החשמלי ומתרגמו לתצוגת השעה, ביחידות של שעה, דקה, ושנייה. בשלהי המאה ה-20 ובתחילת המאה ה-21 שעוני קוורץ הם השעונים הנפוצים ביותר בין שעוני הקירשעוני היד, במחשבים ובאביזרי חשמל אחרים שבהם קיים שעון.

המנגנון 

בשעוני קוורץ מודרניים צורת המתנד בו גביש הקוורץ היא כצורת קולן זעיר, המעוצב באמצעות קרן לייזר כדי שיפעל בתדר 32,768 הרץ. תדר זה נבחר כיוון שכך ניתן לתרגמו בקלות באמצעות מעגל אלקטרוני לתדר 1 הרץ הדרוש כדי להפעיל את זרוע השניות של השעון. ברוב מנגנוני שעון הקוורץ המתנד נמצא בקופסה זעירה שאורכה כ-4 מ”מ.

 

חנות שעונים און ליין 

רוצים לקנות שעון חדש לכם ולילדים? היום כבר לא צריך לחפש בכמה חנויות בכדי למצוא את השעון המתאים ביותר כי בחנות שעונים אונליין – יש לכם את כל האפשרויות לכל סוגי השעונים תחת קורת גג אחת! תוכלו לבחור שעונים לילדים שלכם במחירים משתלמים במיוחד ושעון איכותי לעצמכם לכל מטרה, בין אם זה למטרות עבודה ובין אם זה לשימוש בשגרה היום יומית שלכם. את ההזמנה אתם מבצעים בכמה לחיצות כפתור דרך הטלפון הנייד, המחשב או באמצעות טאבלט.

העיצובים המודרניים של השעונים המוצעים בחנות און ליין השתלבו נפלא עם העיצובים הקלאסיים והיום ניתן לראות במיוחד את השילוב הנפלא בין המודרני והקלאסי בסוגי השעונים הנמכרים און ליין. בחנות און ליין תוכלו למצוא מבחר עצום של שעונים ולמצוא את הדגמים והסוגים המתאימים לכם ביותר מהקלאסי ועד המודרני ביותר.

שעון לגברים בעיצוב מושלם!

אחד השעונים אשר הדגש על העיצוב שלהם הוא משמעותי במיוחד הוא שעון לגברים. השעונים לגברים גם כן מופיעים בחנות און ליין מקצועית בעיצובים מרהיבים ודרל החנות תוכלו לבחור שעון יוקרתי לפגישות עסקיות, או שעון ספורטיבי לפעילות גופנית וכל שעון שיתאים למטרות האישיות שלכם.

הזמנה של שעון לילדים אונליין 

בכדי שתוכלו להזמין שעון לילדים באיכות גבוהה ובמחיר מצויין, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לקטגוריה שעוני ילדים באתר המותג ווטשאי WatchE! האתר ווטשאי WatchE מציע לכם מבחר מדהים של שעונים לילדים, לגברים ולנשים מהמותג WatchE וממותגים נוספים איכותיים במיוחד. האתר מנוהל על-ידי מומחים בתחום המספקים לכם את סוגי השעונים האופנתיים והעדכניים ביותר היום. 

כמה עולה שעון לנשים באינטרנט?

המחירים באתר ווטשאי הם הטובים ביותר גם בקטגוריה “שעון לנשים”. בכדי לבצע הזמנה של שעונים לכל המשפחה, כנסו לקטלוג המקצועי של האתר ובחרו את השעונים המתאימים לכם ביותר! חנות האון ליין ווטשאי WatchE נחשבת לחנות שעונים אונליין מובילה עם מערכת תשלום הפועלת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכוללת אבטחת מידע על-פי התקן הבינלאומי PCI DSS.

חנות שעונים אונליין – ווטשאי WatchE

רוצים להזמין שעון לעצמכם או שעונים לכל המשפחה? זה הזמן לבחור את השעונים האיכותיים ביותר בחנות האון ליין ווטשאי WatchE ולהינות משעונים שישמשו אתכם לשנים רבות קדימה!